Nasze Biuro współpracuje z Domem Kredytowym NOTUS S.A. - jedną z czołowych firmą doradztwa finansowego w Polsce oraz niezależnym brokerem w zakresie kredytów hipotecznych. Najprostszym i najkorzystniejszym sposobem na uzyskanie kredytu w celu sfinansowania zakupu nieruchomości jest skorzystanie z usług specjalisty.

Doradca finansowy Domu Kredytowego NOTUS:

  • sprawdzi zdolność kredytową
  • wskaże, na co należy zwrócić uwagę decydując się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego
  • bezstronnie wyszuka najlepszą ofertę spośród ponad 25 banków - zweryfikuje aktualne oferty, promocje
  • wynegocjuje jak najkorzystniejsze warunki
  • udzieli szczegółowych informacji o kosztach kredytu
  • poprowadzi od początku do końca przez proces uzyskania kredytu, wyjaśni zapisy umowy
  • zapewni opiekę i konsultacje również po wypłacie środków

Współpraca z Domem Kredytowym NOTUS to wygoda i oszczędność czasu dla naszych Klientów. Doradcy finansowi na bieżąco monitorują rynek kredytowy, dzięki czemu spotkanie z jednym doradcą w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu zastąpi wizytę w ponad 25 bankach. Korzystanie z usług doradcy Domu Kredytowego NOTUS jest bezpłatne. Kredyty zaciągane za pośrednictwem Domu Kredytowego Notus, mają wszelkie opłaty i prowizje w tej samej wysokości, jak przy ubieganiu się o kredyt bezpośrednio w banku

Oddziały Domu Kredytowego NOTUS znajdują się obecnie w kilkudziesięciu miastach w Polsce a zespół doradców liczy ponad 400 osób. Obsługą naszych Klientów zajmuje się dedykowany doradca:

Andrzej Płaczek
Dom Kredytowy NOTUS S.A.
ul. Urszulańska 3
33-100 Tarnów
tel.: 785 992 471, (14) 627 01 76

Podczas kontaktu z doradcą prosimy o powołanie się na nasze Biuro, co zapewni Państwu priorytetowe załatwienie sprawy. Informujemy, iż spotkanie z doradcą do niczego Państwa nie zobowiązuje i to Państwo podejmujecie decyzję czy chcecie skorzystać z usług Domu Kredytowego NOTUS czy też ubiegać się o kredyt na własną rękę.

 

RSS Oferty specjalne RSS Ostatnio modyfikowane